Schalke prvenstvo 2014 SPORT 5

Početkom kolovoza domaćini fijuk Veltins Areni u Gelsenkirchenu vrlo atraktivnom nogometnom turniru - Schalke prvenstvo 2014 Osim domaće momčadi Schalke 04 sudjelovati u njoj, kao i tradicionalne kluba u engleskoj Premier League Newcastle United FC, predstavnik Španjolske najvišeg natjecanja i četvrtfinale Lige prvaka předloňský Malaga CF..
Kvartet jedinice koje će se boriti za ukupnu pobjedu, a zatim dopuniti poznat londonskog kluba West Ham United FC. Slika tekstu: Schalke prvenstvo 2014 SPORT 5Slika tekstu: Schalke prvenstvo 2014 SPORT 5
Turnir će se održati na vikend 2. i 3. 8. 2014. Igre će se igrati upravo prije Strata najboljih europskih liga. Timovi bi stoga trebali ukrcati u najjačim sklopova s ​​novim pojačanjima.
Sva četiri dvoboja gledatelji će moći gledati uživo na sport igra 5 će se igrati na klasičnim 2 x 45 minuta. Ako meč nakon 90 minuta završi neodlučeno, uslijedit će odmah privlačan izvođenju jedanaesteraca. Pobjeda u propisanom roku, pobjednik će dobiti 3 boda za pobjedu nakon kaznenih udaraca 2 boda. Tim s najvećim brojem bodova će biti ukupni pobjednik turnira.
PROGRAM: 2. kolovoz
Malaga CF - Newcastle United FC 15:30 / živjeti Sport 5 od 15:25 /
Schalke 04 - West Ham United FC 17:45 / živjeti Sport 5 17:40 /
3. Kolovoz
Malaga CF - West Ham United FC 15:30 / živjeti Sport 5 od 15:25 /
Schalke 04 - Newcastle United FC 17:45 / živjeti Sport 5 17:40 / slika u tekstu: Schalke prvenstvo 2014 SPORT 5
Slika tekstu: Schalke prvenstvo 2014 SPORT 5
SPORT TV kanal 5 počeo emitirati 2. kolovoz 2008 i usredotočuje se na širokom rasponu sportova. Gledatelj je dostupan u mrežu zemaljskih odašiljača Multiplex 3. Pragu - Mahler postavlja Cukrák Prag i Središnja Češka i regionalna mreža kodiranja 8. putem satelita onda unutar programskog paketa Skylink i UPC informacija za uključivanje u program SPORT 5 paketa kabelskih operatera nude sami operateri.SPORT 5 je također dio programa nudi usluge Topfun.
Izvor: Sport 5